fbpx

Apie „Gyvenimas Per Brangus“

„Gyvenimas per brangus“ (GPB) yra kairysis naujienų portalas.

Pavadinimas kilęs iš 2016 metų pavasarį vykusių protestų prieš aukštas maisto kainas ir ekonominę nelygybę, vėliau virtusių pasipriešinimu darbo kodekso neoliberalizacijai ir įkvėpusių to paties pavadinimo darbuotojų solidarumo tinklo atsiradimą. Dabartinė, atsinaujinusi platforma siekia tapti populiariu (t.y. visuomenei aktualiu ir prieinamu) kairiosios politinės analizės ir naujienų šaltiniu.

Puslapyje rasite kasdienes istorijas iš darbo vietų ir kitur, politikos, ekonomikos ir kultūros analizę, naujienas iš Lietuvos ir užsienio. Mums svarbu tai, kas didžiuosiuose portaluose ir TV kanaluose neegzistuoja arba pasimeta visažinių bankų ekonomistų, seksualumo bombų ir pseudo-pilietinės „kėdainiškė apstulbusi“ žurnalistikos triukšme. Puslapio kūrimu rūpinasi žmonės, kuriems socialinė lygybė yra svarbus ir siektinas tikslas. Kviečiame prisijungti ir jus!

Interesų deklaracija

GPB yra nepriklausoma žiniasklaidos priemonė. Daugiausiai bendradarbiaujame su Kaune įsikūrusiu socialiniu centru „Emma“ ir „Gegužės 1-osios“ profsąjunga (G1PS). Neturime jokių finansinių ar kitokių įpareigojančių ryšių su jokia valdžia, partija, verslu ar religija.

Kontaktai

Dėl straipsnių pasiūlymų ar kitais klausimais rašykite: gpb@gpb.lt ir „Facebook“ https://www.facebook.com/perbrangus/.

 

Gyvenimas per brangusredakcinė kolegija:

Tadas Janušauskas

Agnė Bagdžiūnaitė

Tomas Marcinkevičius

Jurgis Valiukevičius

Monika Višnevska

Saulė Paulikaitė

Ramunė Motiejūnaitė-Pekkinen

Kotryna Saulėnaitė

Povilas Dumbliauskas

Daumantas Skinkys