fbpx
Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Kinemma: Liquid sky (1982)

gegužės 10, 2017 @ 20:00 - 22:30

Kitas programos „Libidinės ekonomikos žaidimai“* filmas – „Liquid sky“. Filmo pavadinimas yra tiesiogiai susijęs su kodiniu heroino pavadinimu. Tai pasakojimas apie aktorę Anne Carlisle, kuri kartais tampa vaikinu Larry sulaižytais juodais plaukais ir neryškiais ūsais. Dažniausiai ji yra Margaret, kuri kažkada buvo brunetė iš Connecticut’o, bet dabar ji nelaiminga tuščiomis akimis visą laiką besikeičianti gražuolė primenanti Andy Warhol’o „tuštutes“.
„Liquid sky“ galima pavadinti ne tik išskirtinai madingu kinu bet ir neišskirtinai baltu kinu. Tai fantazija, kuri galima būtų teigti aproprijuoja afro-futuristinę estetiką. Rodytas filmas „Spring Breakers“ taip pat susijęs su pabėgimu nuo „realybės“ ir normų laužymais – praktikos, kurios kažkam visada buvo realybė be pasirinkimo ir be pertraukos. Su „Liquid sky“ toliau tęsiama egzistencinė/libidinė išimtinai baltoji kelionė į ateitį.

*Libidinė ekonomika yra apie troškimų formavimą, jų slinktis ir kultūrines nuošliaužas arba afektus, tai jausminė struktūra, kuri įtraukia ne tik bendrybės, potraukių ir prisirišimo aspektus bet taip pat ir smurto, agresijos ir destrukcijos formas. Tai sistema sudaryta iš neatitikimų, potraukių, fobijų ir troškimų, nerimo ir malonumų, kuri įgalina, išsprogdina arba nukenksmina.

Renginys fb

Informacija

Data:
gegužės 10, 2017
Laikas:
20:00 - 22:30
Renginys Category:
Renginys žymės:
,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *