fbpx

Sužinokite kas jūsų laukia jūsų profesiniame gyvenime pagal „Gyvenimas per brangus“ horoskopus! Taip pat juos galėsite rasti 9-ojo „Gyvenimas per brangus“ laikraščio numerio „Apie prekybcentrius ir barkodais slenkančias valandas“  pramogų skiltyje. Popierinė laikraščio versija netrukus pasirodys gatvėse, darbovietėse ir bibliotekose, pdf – šiame tinklapyje. Visus „Gyvenimas per brangus“ laikraščio numerius galite rasti paspaudę čia.

 

Avinas (03.21 – 04.20)

Gali būti, kad jus atleis iš darbo. O gal ir ne. Na, priklausomai nuo boso savijautos. Bet kokiu atveju, geriau kol kas neišlaidaukite.

 

 

 

 

 

Jautis (04.21 – 05.20)

Klientai ir vėl vėluoja pervesti pinigų? Deja, jums nepasisekė – Merkurijus dabar yra retro fazėje, o tai reiškia, kad ir tie darbdaviai, visai kaip Merkurijus, traukiasi nuo jūsų atatupsti.

 

 

 

 

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Vis tik Merkurijaus „atatupstumas“ žalingas ne visiems! Dvyniams reikėtų suskubti ir kuo greičiau skuosti prie artimiausio „Perlo“ terminalo. 10 bilietas bus laimingas!

 

 

 

 

 

Vėžys (06.22 – 07.22)

Visi žinome, kad dirbti be atlygio nefainai, bet taip jau jums šį kartą sukrito kortos, mieli vėžiai. Jeigu bus labai sunku, priminkite sau, kad motina Teresė dar ne tiek vargstančių indų už dyką nukankino.

 

 

 

Liūtas (07.23 – 08.23)

Vartotės kaip inkstas taukuose? Neseniai įsigijote dar vieną jachtą, o gal vieną iš tų itališkų automobilių, kurio pavadinimas baigiasi -TI? Sveikinu! Reikėtų ir toliau neapleisti kryptingo mažiau pasiturinčių išnaudojimo.

 

 

 

 

Mergelė (08.24 – 09. 23)

Mergelėms šį mėnesį patartina neimti greito kredito. Taip pat nederėtų skolintis iš draugų ar pažįstamų. Na jau, tik nereikia verkšlenti! Kas čia yra ant kruopų kelias savaites pagyventi?

 

 

 

 

 

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Niekaip negalite apsispręsti ar būti turtingu ar vargšu? Nieko baisaus, plaukite pasroviui. O kol plaukiate paskaitykite knygą „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ – gal padės apsispręsti.

 

 

Skorpionas (10.24 – 11. 22)

Atatupstas Merkurijus nemaloningas ir skorpionams. Atlyginimo pakėlimo dar teks palaukti. Tikslių prognozių nesame pajėgūs pateikti, bet 50 metų tai tikrai. Greičiausiai į pensiją niekada neišeisite.

 

 

 

 

Šaulys (11.23 – 12.22)

10 metų studijavote mediciną? O galbūt įgijote filosofijos mokslų daktaro laipsnį? Deja, žvaigždės byloja, jog teks persikvalifikuoti. Dar penki metai programavimo studijų ir tada jau tikrai bus tų pinigų.

 

 

 

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Svarbu atminti, kad klientas – visada teisus. Jeigu būsite kliento pasiųstas nachui ar išvadintas debilu, nepriimkite to asmeniškai, bet kokiu atveju, greičiausiai to nusipelnėte ir, na, jis gi visada teisus.

 

 

 

Vandenis (01.21 – 02.19)

Labai palankus laikas investicijoms! Jei planavote atidaryti dar vieną svetšopą Pietryčių Azijoje, tai nieko nelaukę imkitės darbų. Ne tik gausiai uždirbsite, bet dar ir ištrauksite vietinius gyventojus iš skurdo!

 

 

 

 

 

Žuvys (02.20 – 03.20)

Neužsisvajokite darbe, nes pagal astrogenetiką jūs papuolate į latentinių darboholikų gretas. Jeigu kolegos ims klausinėti kodėl išeinate iš darbo anksčiau, susimąstykite, gal jums iš tiesų šiuo metu neapmokamos atostogos?

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *