fbpx
kaip skirti procentus gpb

Ar šiuo metu spėriai pildote pajamų deklaraciją ir nežinote, kam skirti 1,2%?

Ok, juokaujame – aplink tiek jūsų paramos ištroškusių organizacijų ir jų reklamų, kad vargiai dar neapsisprendėte, kam juos paskirti. Bet jei vis dėlto dar neapsisprendėte – skirkite juos GPB! Mūsų paramos gavėjo kodas – 305154820, oficialus pavadinimas – Asociacija „GPB medija“.

Kodėl esame verti jūsų paramos? Ogi todėl, kad

  • esame vienintelis atvirai ir išdidžiai kairysis žiniasklaidos kanalas Lietuvoje
  • išsilaikome 100% iš savo skaitytojų paramos
  • (daugmaž) kas savaitę pateikiame jums naujus tekstus ir audio medžiagą apie politiką, darbą, profsąjungas, lytį, LGBTQ+, migraciją, ekonomiką, energetiką, ekologiją, psichikos sveikatą, filosofiją, literatūrą, kiną, muziką, video žaidimus, miesto politiką, karą, taiką, švietimą, aktyvizmą, nacionalizmą, istoriją, sveikatą – ir taip toliau
  • stengiamės rašyti ir kalbėti taip, kad suprastume ne tik patys ir „kurso draugai“, aiškintis sąvokas, diskutuoti redkolegijos viduje, su autoriais ir su auditorija
  • reguliariai organizuojame „GPB Gyvai“ renginius
  • palaikome degimą feisbuke, tviteryje, instagrame ir tiktoke

Ir viską – už maždaug 700 eurų per mėnesį. Todėl pernai, kai mums iš savojo GPM skyrėte kiek daugiau nei 1400 eurų paramos, už ją galėjome gyvuoti ir publikuoti visus du mėnesius!

Beje, priminsime – galite paremti ne tik nevyriausybines organizacijas, bet ir pasirinktas profesines sąjungas bei politines partijas. Viskas atskirose eilutėse, ši parama nesikerta. Dėl partijų nieko konkretaus patarti negalime, o profesinei sąjungai skirti nepamirškite, tai svarbu. Jei jūsų darbovietėje profsąjungos dar nėra – 0,6% skirkite Gegužės 1-osios profesinei sąjungai (G1PS), paramos gavėjo kodas 304866811.

Ačiū už dėmesį ir paramą! Šituo reikalu nebekrutinsime jūsų iki kito pavasario, garbės žodis 🙂

Visada su jumis

GPB redkolegija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *