fbpx

„Chat GPB“: Ar jau skambinai šiandien Kaunui? Ir kitos liberalaus aktyvizmo problemėlės

Ar jau skambinot šiandien Rusijai? Žinoma, kad ne. Bet pakalbėti apie šitą kiek nepavykusią kampaniją ir reakcijų į ją pasiutpolkę tikrai pakalbės. O kartu ir apie naujai sužydėjusį liberalų aktyvizmą, bei aktyvizmą apskritai. Jame, teigia kai kurie autoriai, iš lėto miršta ironijos era ir ateina naujoji, naujojo nuoširdumo gadynė.

Spotify

YouTube

Parsisiųsti MP3

 

„O kada Kaune?“ – dar niekas nėra paklausęs „Chat GPB“ kūrybinės komandos. O mes ir nelaukiame, kol paklaus – serviruojame pirmą, NATOstoginę seriją iš Kauno.

Prie ex-kauniečio Tomo ir šiuo metu kauniečio Karolio šiai serijai prisijungė kultūros darbuotoja iš Kauno Agnė ir visų draugas, kaunietis iš Liublianos Rapolas.

Ar jau skambino jie šiandien Rusijai? Žinoma, kad neskambino. Bet pakalbėti apie šitą kiek nepavykusią kampaniją ir reakcijų į ją pasiutpolkę tikrai pakalbės. O kartu ir apie naujai sužydėjusį liberalų aktyvizmą, bei aktyvizmą apskritai. Jame, teigia kai kurie autoriai, iš lėto miršta ironijos era ir ateina naujoji, naujojo nuoširdumo gadynė.

Gal todėl ir nepavyko Tapino akcija „Paskambink Kaunui“, kad kauniečiams ji kėlė tik nuoširdų irzulį? Ir vėl buvo perrinktas Matijošaitis, arba, pasak mūsų prelegentų, „Šustauskas su pinigais“. O gal net ir blogiau – a. a. Šustauskas bent ubagų maršus ir alternatyvius Vienos balius prie Vilniaus rotušės rengė. Krabas, tuo tarpu, tėra, pasak Karolio, „kapitalistas vulgaris“.

Apie tai, kas „triggerina“ Tapino, Šurajevo, o dabar jau ir Balžeko aktyvizme, apie merų lygintuves, kodėl visi vagia, kam būtų skiriamas Vytauto Mažojo ordinas bei kodėl niekas nenorėtų išgerti alaus su Šustausku – apie viską ir dar truputį klausykite 5-ojoje mūsų tinklalaidės serijoje (ne „epizode“).

O žiūrėdami, klausydami ir permanydami, jei dar liko atostoginių ir patinka, ką šnekam, numeskit ir euriuką kitą į mūsų banko sąskaitą, PayPalą, Contribee, Patreoną… Arba, kaip jau vis populiariau, pasigaukit kurį iš mūsų mieste ir duokit kupiūrą (plačiau apie tai – taip pat šioje serijoje).

Ačiū, kad klausot!

2 Komentarai apie “„Chat GPB“: Ar jau skambinai šiandien Kaunui? Ir kitos liberalaus aktyvizmo problemėlės

  1. Blemba, tik pradėjau klausyti, bet jau dabar galvoju, kad neištemsiu: kaip žmonės nesupranta, kad 80 proc eterio laiko random žvengimas nėra turinys; kad tie pseudo juokai juokingi tik jiems patiems. Tarsi kažkoks apsirūkusių paauglių pokalbis apie bileką, kur pagrindas yra „he-he-he“. Sorry.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *