fbpx

„Chat GPB“: O tai kas negerai su Kasčiūnu?

Šią seriją pirmiausia ir skiriame tiems, kam šis klausimas vis dar kyla – o tikrai, kas su tuo Kasčiūnu negerai? Arba: gerai, ne viskas su juo gerai, bet ar tikrai viskas negerai? Arba: o gal kažkas dar iš to bus ir gero?

Kovo 25 dieną prezidentas Gitanas Nausėda priėmė premjerės Ingridos Šimonytės siūlymą ir paskyrė Lauryną Kasčiūną krašto apsaugos ministru. Vieniems tai – geriausia, kas galėjo nutikti Lietuvai. Kitiems – sunkus ir netobulas, bet priimtinas sprendimas. Tretiems – daugiaaukštė tragedija.

Mes esam tie tretieji, ir mes norim jums detaliai papasakoti, kas su Kasčiūnu negerai buvo vakar, kas su juo negerai yra šiandien ir kas negerai bus rytoj. Mes – tai:

Nors subalansuota abejojantiems, naujienų ir senienų apie Lauryną Kasčiūną papasakosim ir tiems, kuriems viskas aišku. Ir tiems, kurie jo paskyrimu piktinasi, ir tiems, kurie džiaugiasi.

Kaip Kasčiūnui sekėsi fašistauti su Mindaugu Murza ir kaip mokinys praaugo mokytoją? O kur mes, „komunistuojantys aktyvistai“, iš tiesų buvome anksčiau, kaip kad klausė Nausėda? Ką veikėme, kai Kasčiūnas tapo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku? Ką Kasčiūnas jau spėjo nuveikti šiame komitete ir ką dar galės nuveikti Krašto apsaugos ministerijoje?

O tai kuo konservatoriams neįtiko Anušauskas? Ar būtų Šimonytė turėjusi kitų kandidatų į krašto apsaugos ministro postą? Kodėl konservatoriams taip svarbu nuolat pabrėžti karo grėsmę? Tai primena Laurynas Kasčiūnas Viktorą Orbaną ar nelabai? Kodėl neva nuosaikios dešiniosios partijos visame pasaulyje juda vis labiau į kraštutinę dešinę? Ar spės Kasčiūnas primilitarizuoti Lietuvą tiek, kad ji taptų „naujuoju Izraeliu“?

SPOTIFY

O apie kai kuriuos dalykus šioje serijoje mes nešnekėsime. Nešnekėsime apie dronus ir tankus, nepasakosime nesąmonių apie „civilizacijų konfliktą“, neatsakysime į klausimą: tai bus karas Lietuvoje ar nebus?

Užtat pakalbėsime apie naująją 4% kampaniją, pasiūlysime, kur rasti pinigų gynybai, ir turėsime pasiūlymą pačiam Vytautui Landsbergiui!

ATSISIŲSTI AUDIO

Taip pat turime pasiūlymą ir jums: padėkite mums atsinaujinti puslapį bei prisimeskite prie tolesnio „Chat GPB“ gyvavimo:

  • skirkite mums 1,2% nuo savo GPM, kai vmi.lt deklaruosite pajamas – Asociacija „GPB medija“, paramos gavėjo kodas – 305154820
  • perveskite eurą, penkis ar dešimt į „Luminor“ sąskaitą LT884010051004941641 (gavėjas – Asociacija „GPB medija“)
  • paremkite mus per „PayPalą“ – mes ten registruoti el. paštu gyvenimasperbrangus@gmail.com
  • jei žiūrite mus „YouTube“ – spauskite mygtuką „Thanks“ („Ačiū“, vienkartinė parama) arba „Join“ („Prisijungti“, reguliari parama)
  • prisijunkite prie GPB rėmėjų bendruomenės lietuviškajame „Contribee“: https://contribee.com/gpb 
  • prisijunkite prie mūsų rėmėjų „Patreone“: https://www.patreon.com/gyvenimasperbrangus 
  • ai ir, jei taip smagiau – galite ir gyvai, kurį ar kurią nors iš redkolegijos pamatę gatvėje, prieiti, pasisveikinti ir banknotą delnan įspausti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *