fbpx

„CHAT GPB“: Kodėl Konstitucinis Teismas yra „vatnikai“ ir kaip važiuoti troleibusu be bilieto

Gerai, gerai, su pavadinimu truputį perspaudėme 🙂 Iš tikrųjų šį kartą plepame netgi kiek rimčiau, nei įprasta. Tačiau neišsigąskite – tai nereiškia, kad juokelių ir pakrizenimų bus mažiau.

Spotify

YouTube

Parsisiųsti MP3

Mūsų tinklalaidėje šį kartą ne tik, tradiciškai, Ramunė ir Tomas. Su jais – teisininkė, viena „Sienos Grupės“ įkūrėjų ir Gegužės 1-osios profesinės sąjungos (G1PS) pirmininkė Emilija Švobaitė bei Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesinėje sąjungoje dirbantis Jurgis Valiukevičius.

Pirmoji tema – garsiai nuskambėjęs Konstitucinio Teismo sprendimas, kad migrantų sulaikymas pusei metų be teismo sprendimo buvo antikonstitucinis.

Kaip priimtas toks svarbus nuosprendis ir ką jis reiškia? Ar po jo reiktų atsistatydinti Bilotaitei, Kasčiūnui, Nausėdai ir virš 80 Seimo narių? Ar lietuviai tikrai rasistai? Ir, svarbiausia – kaip šnekėti apie migraciją, kad kalbos pasiektų liaudies ausis?

Antroji tema prasideda Tomo išpažintimi, kad jis jau seniai Vilniaus viešuoju važinėja zuikiu. Kodėl jis taip daro? Ką reikia žinoti zuikiams, kad nereiktų virpinti kinkų ir karpyti ausimis?

Ar įmanomas Vilniuje nemokamas viešasis transportas? Kokia apskritai jo ateitis vykstant liberalizacijai ir priemiestizacijai? Ir kodėl ne visi gali sau leisti važinėti zuikiu?

 O tarp rimtų temų – dar ir nuoširdus prašymas, jei patinka, prisimesti prie tinklalaidės kūrimo ir GPB gyvavimo apskritai. Priminsime – jei jums patinka, ką veikiame:

  • palaikinkite, pakomentuokite, pakritikuokite šią „Chat GPB“ seriją
  • pasidalinkite ja su draugais ir pažįstamais bei socialiniuose tinkluose
  • paremkite mus per Contribee: https://contribee.com/gpb
  • paremkite mus per Patreon: https://www.patreon.com/gyvenimasperbrangus
  • paremkite mus per PayPal, įrašę mūsų gmailą: gyvenimasperbrangus@gmail.com 
  • paremkite mus euriuku kitu tiesiai į mūsų sąskaitą: LT884010051004941641 (Asociacija „GPB Medija”)

 Ačiū, kad klausote ir išklausote!

GPB

1 thought on “„CHAT GPB“: Kodėl Konstitucinis Teismas yra „vatnikai“ ir kaip važiuoti troleibusu be bilieto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *